Haberler » Sistemli çalışmak başarıya ulaştırır...
Sistemli çalışmak başarıya ulaştırır...

Sistemli çalışmak başarıya ulaştırır...

 

Sınavlardaki başarısızlıklarımızın en büyük nedenlerinden biri son dakika yaptığımız çalışmalardır. İşlenen onca konuyu bir geceye sığdırmaya çalışısırız. Sınavdan kötü not alıncada başarısızlığımızı başkalarına yükleme pisikolojisiyle çalışmadığım yerden öğretmen sordu, görmediğimiz konulardan soru vardı gibi bahaneler üretiriz.

 

Oysaki başarı yavaş yavaş adım adım gidilen bir yoldur.

Sistemli bir şekilde günü gününe işlenen konuları tekrar ettiğimiz zaman sınav akşamları küçük bir tekrar yapmak bize yetecektir iyi not almamız için.

Birinci dönemi geride bıraktık. ikinci döneme başlayalı da 3 hafta geride kaldı bile. Birinci dönemde yaptığımız hataları tekrarlamamak ve başarılı olmak için ikinci dönemi daha iyi değerlendirmeliyiz. Öğrendiklerimizi günü gününe tekrarlayıp pekiştirmeli anlamadığımız eksik kalan kısımlarıda mutlaka tespit edip öğrenmeliyiz.

 Bu noktada;Siz değerli öğrencilerimize hedefleriniz doğrultusunda yeteneklerinizi daha iyi sergileyip iyi bir eğitim almanızda profesyonel desteğimizle her zaman yanınızdayız. Alanında uzman deneyimli geniş öğretmen kadromuzla İstanbul un tüm ilçelerine bütün branşlardan ve her seviyede özel ders hizmetimiz hakkında bilgi almak için Acıbadem şübemize sizleri bekliyoruz

 

HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri