Sayfalar » Hakkımızda

Bireysel Ders;
 
-Öğrencilerimizin eğitim sistemindeki yeniliklere ayak uydurabilmeleri ve başarılarını en üst seviyeye çıkarabilmeleri için 2005 yılında öğretim hizmetine başlamıştır.
 
-Bireyselleştirilmiş tam öğretim uyguluyoruz. Alanında uzman deneyimli kadrosuyla öğretimini sürdüren bireysel öğretim, uyguladığı özel testler ile öğrencilerimizin kişisel zeka alanlarını belirleyip her öğrenciye özel öğretim yöntem ve teknikleri uygulamaktadır.
 
-Özel dersin bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaca dönüştüğü günümüzde bu alandaki rehberiniz olmak amacıyla;
 
-Acıbadem/İstanbul adresinden siz değerli öğretmen ve öğrencilerimizi güvenilir ve kaliteli eğitim ilkeleri doğrultusunda buluşturmayı hedefliyoruz. Bireysel Ders Eğitim Danışmanlığı ve Yayın Hizmetleri alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosuyla, okula yardım ya da SBS, YGS, LYS ve yabancı dilde öğrenim yapan okulların sınavlarına hazırlananlara özel ders hizmetleri sunmaktadır. 

     Kaliteli ve Güvenli Eğitim

     Bireysel Ders Eğitim, size uygun öğretmen tercihleriyle kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Sizlerden gelen ders talepleriyle beraber, dersin içeriği, dersi alacak öğrencinin durumu en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra, sizlere daha nitelikli bir eğitim sunmak için Bireysel Ders Eğitim öğretmen kadromuzdan sizler için en uygun öğretmen seçimi yapılır. Öğretmen ve öğrenci uyuşmazlıkları gibi oluşması çok düşük ihtimallerle karşılaştığımızda, bu durum kurumumuz tarafından hemen dikkate alınıp çözümlenir.    

     Bireysel Ders Eğitim danışmanlığı size kaliteli eğitimin dışında güvenilir bir eğitim hizmeti sunuyor. Bireysel olarak araştırma yapıp edinebileceğiniz bir özel ders çok güvenilir olmayabilir. Evinize gelecek hoca hakkında ilk başta sahip olacağınız tek bilgi adı soyadı ve telefon bilgisidir. Ama özel ders isteğiniz için Bireysel Ders Eğitimin danışmanlığı ile yönlendirilecek tüm öğretmenler, kurumumuz tarafından yapılan mülakatlardan geçmiş olup, tüm öğretmenlerimizin öğrenim belgeleri, adli sicil kaydı, ikametgah ve nüfus bilgilerini gösteren belgeleri kurumumuzda bulunmaktadır. Evinize gelecek öğretmenin kim olduğunu ve bütün bilgilerini kurumumuzdan öğrenebilir ve gönül rahatlığıyla özel ders alabilirsiniz

Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri