Neden matematik özel dersi almalıyım ?

Matematik dersi , hem öğretmen tarafından anlatılır hem de aynı zamanda tahtaya yazılır ve öğrenci kalabalık sınıf ortamın da bu uzun ve detaylı işlemleri görebildiği kadarıyla  takip edip  deftere yazar, aynı zaman da  duyabildiği kadarıyla dinleyip anlamaya çalışır.

Okul ve dershane kurumlarının size sunacağı imkanlar koşulunda  45 dakika içerisinde matematik dersi adına alabileceğiniz bilgi çok kısıtlıdır. Okullardaki sınıf mevcudu 30'larda, Dershanelerde sınıf mevcudu minimum 8'lerde olduğunu  düşünürsek  ders boyunca anlaşılmayan  matematik  dersini sormak için size yaklaşık 5 dakika düşmektedir.

Fakat alınacak bir matematik özel ders ile okul ve dershanedeki anlaşılmayan kısımlar adına soru işaretleri giderilebilir, ve bunun üzerine kısa süre içerisinde daha çok konu işlenebilir. Çünkü, matematik özel dersi öğrencinin bireysel anlama hızına göre devam eder ve öğrenci anlayana kadar tekrar ve tekrar işlenir ve incelenir.

Bu durum da , devamlı olan matematik özel derslerinin öğrencinin  işlem pratikliğine dökmesiyle ve böylelikle okulda veya dershanede aylar boyunca işlenecek konuların öğretmen ve öğrenci arasındaki birebir çalışma ile birkaç saatte tamamlanmasıyla başarıya ulaşılır.

 

ÖĞRETMENLERİMİZ İLE,

İlköğretim öğrencileri için Matematik dersi

SBS sınavları için Matemetik dersi

Lise 1, Lise 2, Lise 3 ve Lise 4 öğrencileri için Matematik dersi

YGS-LYS Sınavlarına Hazırlık Matematik dersi

Üniversite Öğrencileri için Matematik dersi alabilirsiniz....

Bizden aldığınız Matematik dersi ile ister evinizde ister ofisimizde ders alma imkanı, Tecrübeli, referanslı öğretmen ile çalışma imkanı, öğretmen ile ders öncesi yüz yüze görüşme imkanı, başarı odaklı birebir  matematik dersi alma imkanı tanıyoruz.


Deneyimli öğretmenlerimizden matematik özel ders almak için tıklayınız.

Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri