Orta Öğretim Sınıfları İçin Özel Ders "Yazılı"

Okul dönemi boyunca en sıkıntılı dönem olan yazılılar aslında geleceğimiz için oldukça önemli bir yer tutar. Bir yazılı sınavı dersle ilgili en kritik noktaları görmemizi ve daha ayrıntılı düşünmemizi sağlar.

 Yazılı Neden Önemlidir?
 Basamakları hızlı hızlı çıkmak değildir önemli olan, yavaş yavaş da olsa sonunda zirveye ulaşmaktır. Şüphesiz liseye başlayan her öğrencinin “gelecek” için ilk hedefi üniversitedir. Bu aşamada küçük olarak görülen yazılılar bizi zirveye taşıyacak basamaklardan her biridir. Zirveye ulaşmaya çalışırken tökezlenip düşmemek için sağlam adımlar atılmalıdır.

 Ders Çalışma
 Öğrencilerin yazılılara donanımlı ve kendinden emin olarak girmesi için konuların eksiksiz ve soru çözümlerinin maksimum seviyede olması gerekir. Bu da, ancak uzman öğretmen eşliğinde planlanmış verimli bir program yardımıyla mümkündür.

 Özel ders

 Biz ‘Bireyselders Eğitim Hizmetleri’ olarak, öğrenciye sağladığımız özel ders hizmetinde onların kendine özgü öğrenme, soru çözme ve anlama tekniklerini dikkate alıyoruz. Öğrencileri bu bireysel öğretim teknikleriyle sınavlara hazırlıyoruz.


 Bireyselders Eğitim ortaöğretim paket programları;

9. Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
10.Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
11.Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
12.Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.

Özel ders Yazılı Paket Program Ücretleri için iletişim
 

Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri