İlköğretim tüm sınıflar için;

Yazılı öncesi başarı kaygısı
Yoğun bir sınav haftası öğrencilerde sıkıntıya ve başarısızlık kaygısına neden olur. Bu dönemi olabildiğince kendinden emin olarak geçirmeleri ilerideki başarılarında büyük etken olacaktır. Konu eksikliği, yeterli olmayan soru çözümü ya da tek tip soru çözümü bu kaygıları oluşturan etkenlerdir.

Yazılıya hazırlık
Öğrencilerin okuldaki sınav dönemlerini başarılı ve rahat bir şekilde geçirmeleri için başarısızlık kaygısına sebep olan etkenleri en aza indirmek gerekir. Uzman bir öğretmen eşliğinde planlanmış verimli bir program yardımıyla bu dönemi en az kaygı ve yüksek başarıyla atlatmak mümkündür.

Başarıyı yakalama
Bilinmiş bir gerçektir ki, başarı başarıyı doğurur. Öğrencinin okul yazılılarındaki başarısı lise girişi sınavında da (SBS) başarı sağlar. İyi bir liseye girişteki ilk adım okul sınavlarındaki başarıdır.

Özel ders
Biz ‘Bireyselders Eğitim Hizmetleri’ olarak, öğrenciye sağladığımız özel ders hizmeti ile onların kendine özgü öğrenme, soru çözme ve anlama tekniklerini dikkate alıyoruz. Öğrencileri bu bireysel öğrenim teknikleriyle sınavlara hazırlıyoruz.

Bireyselders Eğitim ilköğretim paket programları;

4. Sınıf, 5. Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
6. Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
7. Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.
8. Sınıf Özel Ders Programını görmek için tıklayınız.

Özel ders Yazılı Paket Program Ücretleri için iletişim.
 

Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri