YABANCILARA TÜRKÇE DERSİ

İş hayatını Türkiye’ de kurmuş veya yaşamak için Türkiye’yi seçmiş olan sizlere ülkemize daha kolay alışmanız için Türkçe eğitimi sunuyoruz.

Ders alacak kişinin anadiline göre, veya öğretmenlerimizle ortak dil kullanılacak şekilde, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Çince… Vb dillerde eğitim imkanı bulunmaktadır. Çalışmalarımız birebir özel ders formatında size uygun olan gün ve saatler de istediğiniz çalışma ortamında belirlenebilmektedir.

Dosyalar

TURKISH COURSE FOR FOREIGNERS

We offer Turkish language training for you,who have chosen Turkey just to live or do business here, to adapt our country much easier.

You have the opportunity to receive education in your own language or common languages, such as English, German, French, Italian, Russian, Chinese, etc. which can already be spoken by our instructors.

We can arrange one to one private lessons on times and days which are convenient for you in a suitable atmosphere, where you feel comfortable.

Files

Support
Name:
*
E-mail:
*
Phone:
Subject:
*
Message:
*
Security code:

*
Anasayfa | Rehberlik | Haberler
Özel matematik dersi - Özel fizik dersi - Özel geometri dersi - Özel biyoloji dersi - SBS'ye hazırlık dersleri - LYS ve YGS'ye hazırlık dersleri